SNUBNÍ PRSTENY ze svatebního salonu Valentýnka Prachatice

Můžete vybírat z klasických zlatých prstenů nebo nabízíme možnost tyto vzory provést i ve stříbrném provedení. Jako finančně výhodnější alternativu nabízíme i kvalitní prsteny z chirurgické oceli, wolframu a titanu.

  • 14ti karátové zlato v barevnosti žlutá, bílá, růžová a jejích kombinace dle Vašeho přání od renomovaných českých zlatnických firem Benet www.snubniprsteny.cz/, Soluna www.soluna2000.cz/, Hejral www.hejral.cz/ a dalších.

  • vzhledem  k nynějším vysokým cenám zlata nabízíme i variantu provedenou ve stříbře dle vzorníků za cenu 1500,- Kč/ks, s možností rytinky dovnitř

  • další cenově velmi dostupnou a zákazníky oblíbenou variantou jsou prsteny z chirurgické oceli (299 -1299 Kč/ks), titanu (599 - 1599 Kč/ks) či wolframu (749 - 1599 Kč/ks) od firmy, která velmi dbá na kvalitu svého zboží a své dobré jméno, což vyhovuje našemu přístupu k zákazníkovi

  • u všech možností poskytujeme rytí do prstenů na Vaše přání, tzn. včetně prstenů z chirurgické ocele, wolframu i titanu.

Běžný termín ke zhotovení zlatých a stříbrných prstenů je 30 dnů, je ale možné lhůtu po domluvě i krátit. Prsteny z chirurgické ocele, titanu a wolframu jsou-li skladem mají dodání ihned, prodlužuje se o dva dny s přáním rytinky dovnitř prstenů.